" KORONAVİRÜSÜ YENEN BAŞKAN ÖZDEMİR GÖREVİNE BAŞLADI "

07 Eyl 2020 Pts


Kısa bir süre önce koronavirüs(COVİD-19) testi pozitif çıkan Ortaköy Belediye Başkanı Ali Rıza ÖZDEMİR, koronavirüsü(COVİD-19) yenerek yeniden sağlığına kavuştu.

Ev karantinası sonrası makamına gelerek görevine başlayan ve vatandaşların alınan tedbirlere dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Özdemir "14 günlük karantinamızın ardından yaptırdığımız testler negatif çıktı. Hamd olsun bugün itibariyle yeniden sağlığımıza kavuşarak görevimize başladık.

Hemşerilerimden ricam bu dönemde sevdiklerinizi sürekli gözönünde bulundurun. Hastalığın sizler kadar sevdiklerinizi de etkilediğini ve zor durumda bıraktığını unutmadan hareket edin. Tedavi döneminin ailenizi, dostlarınızı, komşularınızı ve iş arkadaşlarınızı sizden daha fazla etkilendiğini hasseten bilmenizi istirham ediyorum.

Eğer bu bilinçle hareket edersek hastalığa karşı kazanan biz oluruz. Bu süreçte dualarını esirgemeyen gerek telefonla arayarak, gerekse sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten bütün herkese şükranlarımı sunarım. Rabbim şifa bekleyen tüm hastalarımıza şifalar versin" diye konuştu.