Aksaray Üniversitesi ile Ortaköy Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanlara Yönelik Hizmet Protokolü” imzalandı. Aksaray Üniversitesi ile Ortaköy Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanlara Yönelik Hizmet Protokolü” imzalandı.

Aksaray Üniversitesi ile Ortaköy Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanlara Yönelik Hizmet Protokolü” imzalandı.

19 Nis 2022 Sal

ASÜ ile Ortaköy Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanlara Yönelik Hizmet Protokolü” imzalandı. Törende kısa bir konuşma yapan Rektör Şahin, Üniversitenin imkânlarını kamuyla paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını söyledi. Ortaköy Belediyesi ile iş birliği içinde çalışıyoruz ve iş birliği alanlarını genişletmek adına istişarelerde bulunuyoruz” dedi. Ortaköy Belediye Başkanımız Ali Rıza Özdemir'de birlikte çalışmaya katkıları münasebetiyle Rektör Şahin’e teşekkür etti ve ilçede sahipsiz hayvanlara yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. ASÜ Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cemal Darılmaz’ın da katıldığı ve kısaca hayvan hastanesindeki faaliyetlere dair bilgiler verdiği tören, protokol metninin imzalanmasıyla tamamlandı.
İmzalanan protokol gereği ASÜ Veteriner Fakültesi, ilçemizdeki sahipsiz hayvanların gerekli tıbbi ve cerrahi müdahalelerini yapacak.